Právě stavíme

 

Mezi největší právě realizované stavby patří vodovod a kanalizace s čistírnou odpadních vod v obcích Opolany a Vykáň(okr. Nymburk), kanalizace s ČOV a vodojem v Kropáčově Vrutici (okr. Mladá Boleslav) a kanalizace a vodovod s vodojemem v Tismicích (okr. Kolín). První novou letošní stavbou je čistírna odpadních vod v Přezleticích (okr. Praha-východ).

Hlavní stavby probíhající v roce 2017

 

Tlaková kanalizace a ČOV obce KROPÁČOVA VRUTICE včetně místních částí Krpy, Střížovice, Sušno

V obci ležící 10 km severozápadně od Benátek nad Jizerou stavíme ve sdružení s EVT Stavby, s.r.o. kanalizaci a čistírnu odpadních vod. Investorem stavby za 74 milionů korun je obec. Stavba byla zahájena v červenci 2016 a má být dokončena do konce roku 2017.

Výstavba kanalizace, čistírny odpadních vod a vodovodu v obci Opolany

Stavba kanalizace a vodovodu v Opolanech nedaleko Poděbrad probíhá ve sdružení se společností HABAU CZ, s.r.o. Stavba byla zahájena v listopadu 2016 a po zimní přestávce pokračuje od února. Investorem stavby v hodnotě 98 milionů korun je obec. Bude dokončena v roce 2018.

Výstavba vodovodu, kanalizace a ČOV ve Vykáni

Vodovod a gravitační kanalizaci s čistírnou odpadních v obci nedaleko Mochova staví firma ve sdružení s VCES, a.s. od března 2016. Nyní probíhá výstavba vodojemu. Investorem stavby za 56 milionů korun je obec. Stavba včetně opravy komunikací má být dokončena do konce roku 2017.

Tismice – splašková kanalizace a veřejný vodovod pro obce Tismice a Limuzy

V Tismicích u Českého Brodu stavíme kanalizaci a vodovod ve sdružení s IMOS Brno, a.s. Součástí jsou inženýrské sítě a vodojem v části obce Limuzy. Investorem stavby za 61 milionů korun je obec. Předpokládaný termín dokončení stavby je konec roku 2017.

Čistírna odpadních vod Přezletice, 1. etapa

V Přezleticích sousedících s pražskou Vinoří stavíme od února 2017 čistírnu odpadních vod. Investorem stavby za 17 milionů korun je společnost OBADI, s.r.o.

Zpět na úvodní stránku