Právě stavíme

 

Mezi největší právě realizované stavby patří vodovod a kanalizace s čistírnou odpadních vod v obci Opolany  (okr. Nymburk), kanalizace s ČOV a vodojem v Kropáčově Vrutici (okr. Mladá Boleslav) a kanalizace a vodovod s vodojemem v Tismicích (okr. Kolín). První novou letošní stavbou byla čistírna odpadních vod v Přezleticích (okr. Praha-východ).  V srpnu společnost zahájila výstavbu kanalizace v Horušicích (okr. Kutná Hora) a v září ČOV a kanalizaci ve Vrbčanech (okr. Kolín). V září byla dokončena výstavba vodovodu, kanalizace a ČOV ve Vykáni (okr. Nymburk).

 

Hlavní stavby probíhající v roce 2017

 

Tlaková kanalizace a ČOV obce KROPÁČOVA VRUTICE včetně místních částí Krpy, Střížovice, Sušno

V obci ležící 10 km severozápadně od Benátek nad Jizerou stavíme ve sdružení s EVT Stavby, s.r.o. kanalizaci a čistírnu odpadních vod. Investorem stavby za 74 milionů korun je obec. Stavba byla zahájena v červenci 2016 a má být dokončena do konce roku 2017.

Výstavba kanalizace, čistírny odpadních vod a vodovodu v obci Opolany

Stavba kanalizace a vodovodu v Opolanech nedaleko Poděbrad probíhá ve sdružení se společností HABAU CZ, s.r.o. Stavba byla zahájena v listopadu 2016 a po zimní přestávce pokračuje od února. Investorem stavby v hodnotě 98 milionů korun je obec. Bude dokončena v roce 2018.

 

Tismice – splašková kanalizace a veřejný vodovod pro obce Tismice a Limuzy

V Tismicích u Českého Brodu stavíme kanalizaci a vodovod ve sdružení s IMOS Brno, a.s. Součástí jsou inženýrské sítě a vodojem v části obce Limuzy. Investorem stavby za 61 milionů korun je obec. Předpokládaný termín dokončení stavby je konec roku 2017.

Čistírna odpadních vod Přezletice, 1. etapa

V Přezleticích sousedících s pražskou Vinoří stavíme od února 2017 čistírnu odpadních vod. Investorem stavby za 17 milionů korun je společnost OBADI, s.r.o.

Výstavba kanalizace v obci Horušice

V srpnu 2017 jsme zahájili výstavbu kanalizace v Horušicích nedaleko Čáslavi v okrese Kutná Hora. Kanalizace bude svedena do čistírny odpadních vod, kterou společnost postavila v roce 2015. Investorem stavby za 16 milionů korun je obec. Stavba bude dokončena ve druhé polovině roku 2018.

Kanalizace a ČOV EO 500 v obci Vrbčany

Ve Vrbčanech, které leží 11 km západně od Kolína, zahájila společnost v září 2017 výstavbu čistírny odpadních vod. Následovat bude výstavba kanalizace, dokončena bude v 1. čtvrtletí 2019. Investorem stavby v hodnotě 50 miliónů korun je obec Vrbčany.

Zpět na úvodní stránku