Právě stavíme

 

Mezi největší právě realizované stavby patří vodovod a kanalizace s čistírnou odpadních vod v obci Opolany (okr. Nymburk), kanalizace v Hatích (okr. Beroun), v Horušicích (okr. Kutná Hora) a výstavba ČOV a kanalizace ve Vrbčanech (okr. Kolín).

Ke konci loňského roku společnost dokončila čistírnu odpadních vod v Přezleticích (okr. Praha-východ), výstavbu kanalizace, ČOV a vodojemu v Kropáčově Vrutici (okr. Mladá Boleslav) a kanalizaci a vodovod s vodojemem v Tismicích (okr. Kolín).

Hlavní stavby probíhající v roce 2018

 

Výstavba kanalizace, čistírny odpadních vod a vodovodu v obci Opolany

Stavba kanalizace a vodovodu v Opolanech nedaleko Poděbrad probíhá ve sdružení se společností HABAU CZ, s.r.o. Stavba byla zahájena v listopadu 2016 a po zimní přestávce pokračuje od února. Investorem stavby v hodnotě 98 milionů korun je obec. Bude dokončena v roce 2018.

Splašková kanalizace v obci Hatě a Hodyně

Výstavba kanalizace v těchto částech obce Skuhrov (okr. Beroun) byla zahájena v dubnu 2017. Investorem je obec Skuhrov, zhotovitelem je Sdružení kanalizace HH (Ekologická stavební Králův Dvůr s.r.o. a Stavitelství Řehoř, s.r.o. – podíl na společnosti 50:50). Stavba v celkové hodnotě téměř 30 milionů korun (oba členové sdružení dohromady) bude dokončena do poloviny roku 2018.

Výstavba kanalizace v obci Horušice

V srpnu 2017 jsme zahájili výstavbu kanalizace v Horušicích nedaleko Čáslavi v okrese Kutná Hora. Kanalizace bude svedena do čistírny odpadních vod, kterou společnost postavila v roce 2015. Investorem stavby za 16 milionů korun je obec. Stavba bude dokončena ve druhé polovině roku 2018.

Kanalizace a ČOV EO 500 v obci Vrbčany

Ve Vrbčanech, které leží 11 km západně od Kolína, zahájila společnost v září 2017 výstavbu čistírny odpadních vod. Následovat bude výstavba kanalizace, dokončena bude v 1. čtvrtletí 2019. Investorem stavby v hodnotě 50 miliónů korun je obec Vrbčany.

Zpět na úvodní stránku